Imprezy

Imprezy firmowe | Komunia | Chrzciny | Urodziny

Przestrzeń eventowa – Event Room – miesząca się w bezpośrednim sąsiedztwie Restauracji ToTU to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają miejsca zapewniającego im prywatność, profesjonalne nagłośnienie, obsługę kelnerską i najlepsze jedzenie przygotowane przez Szefa Restauracji ToTu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a organizacją przyjęcia napisz na adres: info@restauracjatotu.pl

Przestrzeń eventowa –
Event Room

Spotkania biznesowe

Już od zamierzchłych czasów wiadomo, że najlepsze interesy załatwia się przy konsumpcji. Dobre jedzenie łagodzi obyczaje i otwiera wiele możliwości pielęgnowania dotychczasowych relacji biznesowych i budowania nowych kontaktów.

Wszak to ludzie z ludźmi robią interesy a nie komputery ze smartfonami. Biznesowy lunch, przy którym omówisz sprawy bieżące czy też kolacja, podczas której czas płynie wolniej i można kreować nowe wizje – to tylko mała próbka tego, czego ludzie biznesu mogą doświadczyć na co dzień w naszej restauracji.

A są też inne okazje – imprezy integracyjne, szkolenia, spotkania konferencyjne połączone z prezentacją na dużym ekranie. A jak już zakończymy pracę to wspólne oglądanie wydarzeń sportowych i kibicowanie swoim ulubieńcom będzie pięknym zakończeniem dnia.

Zapytaj nas

o wolne terminy

Jeśli interesuje Cię zorganizowanie swojej imprezy w naszej restauracji wypełnij proszę formularz obok, a skontaktujemy się z Tobą by porozmawiać o szczegółach.